Skelbimų juostaJūsų vardas:
  uždaryti pranešimų siuntimo formą

Jūsų el.paštas:
  Visi laukeliai yra butini

Pranešimo tekstas:
Liko simbolių
Apsaugos kodas:

parduodamas namas

‎Laima LU‎ Į Skelbimai Kaune
Spalis 18 d., 20:40 ·
Parduodamas 120 kv.m. su bendro ploto namas Domeikavoje,Plačiojoj g. Sklypas 5a. Prie namo yra stoginė automobiliui ir pagalbinė-ūkinė patalpa ,kurių bendras plotas 28kv.m. Namas suprojektuotas labai racionaliai:
1aukštas:
Holas-rūbinė ; 4,30 kv.m.
Koridorius ; 10,68 kv.m.
Virtuvė; 7,66 kv.m.
WC; 2,49 kv.m.
Katilinė; 5,50 kv.m.
Sandėliukas; 8,07 kv.m.
Stoginė automobiliui; 20,50 kv.m.
Terasa; 14,04 kv.m.
Viso 1 a. be pagalbinų patalpų: 59,11 kv.m.
2 aukštas:
Koridorius ; 3,84 kv.m.
Miegamasis; 12,83 kv.m.
Drabužinė; 6,89 kv.m.
WC su dušu; 4,06 kv.m.
Kambarys; 11,47 kv.m.
Kambarys; 11,45 kv.m.
Viso 2 a.:55,40 a.

Namo viduje jau sumontuotos visos vidinės pertvaros,išvedžiota elektros,kanalizacijos,vandentiekio bei komunikacijų linijos.Pirmame aukšte išvedžiotas grindinis šildymas,įrengta vieta židiniui sumontuota laiptų metalinė konstrukcija.Lauko apdaila ir gerbuvis pilnai sutvarkytas;sudėtos trinkelės,lauko apšvietimas,pasodinta žolė.Atvesta elektra vartų automatikai. Asfaltuotas privažiavimas iki pat namo,saugi kaimynystė,šalia parduotuvė Šilas,mokyklos bei darželiai. Puikus susisiekimas su visais miesto rajonais.
Platesnė informacija bus suteikta telefonu +37068830783 arba apžiūros metu. Su rimtu pirkėju kaina derinama.
Kontaktinis asmuo
giedrius lapienis
Kontaktinis telefonas
868830783
Kontaktinis el.paštas
Miestas arba regionas
Lietuva, Kaunas
Pridėtas:   22 spalio 2018
Skelbimo numeris:   11867
Skelbimo tipas:   Siūlau
Atnaujintas:   atnaujinamas nebuvo
Peržiūrėjimų kiekis:   163
Skelbimo statusas:   Paprastas
Aktualus iki:   22 spalio 2019
Autoatnaujinimas:   Išjungta


Prisijungimas
El.paštas:

Slaptažodis:


Lauko baseinai, karkasiniai baseinai, pripučiami baseinai

© Puslapis varomas varikliuku Profi Board Elite
Kas yra skelbimų juosta
Paslauga „Skelbimų juosta“- tai unikali galimybė atkreipti dėmesį visų lankytojų Skelbimų lentos į savo prekę arba paslaugą patalpinus skelbimo pagrindinę nuotrauką labiausiai matomoje Skelbimo lentos vietoje – jos viršutinėje dalyje.

Kaip patalpinti skelbimą Skelbimų juostoje?

Tam, kad patalpinti Jūsų skelbimą Skelbimų justoje, Jums reikia priskirti skelbimui VIP statusą. Po to skelbimo pagrindine nuotrauka automatiškai atsiras Skelbimo juostos kairėje pusėje, eilėje iš 10 nuotraukų.

Kaskart, kai kitas vartotojas apmokės Skelbimų juostos paslaugą savo skelbimui ir nauja nuotrauka atsiras Skelbimų juostos kairėje pusėje, Jūsų skelbimas peršoks per vieną žingsnį į dešinę, ir taip tesis, kol skelbimas galutinai nebus išstumtas iš Skelbimų juostos. Jei Jūs vėl norėsite kad Jūsų skelbimas būtų Skelbimų juostoje, patalpinkite jį iš naujo.

Dėmesio! Jeigu Jūsų skelbimas neturi prisegtos nuotraukos, Jūs jo negalėsite patalpinti Skelbimų juostoje.

Skelbimo patalpinimo terminas Skelbimų juostoje priklauso nuo to, ant kiek intensyviai nauji vartotojai pridėdinės savo skelbimų nuotraukas Skelbimų juostoje po Jūsų. Po paslaugos apmokėjimo Jūsų skelbimo nuotrauka atsiranda pirmoje pozicijoje kairėje pusėje pagrindinio ir skelbimo kategorijos puslapiuose. Nuotrauka, kuri buvo tuo metu paskutinėje, dešinėje pozicijoje iš Skelbimų juostos pašalinama. Pagrindiniame puslapyje nuotraukos praeina iš pasišalina iš Skelbimų juostos per trumpesnį laiką negu kategorijos puslapyje, nes čia talpinamos nuotraukos visų kategorijų.

Siūlome patikrinti Jūsų skelbimo nuotraukos buvimą Skelbimų juostoje, pagrindiniam puslapyje ir kategorijos puslapyje, po SMS- pranešimo išsiuntimo.

Jeigu Jūsų skelbimo nuotrauka neatsirado po kurio laiko, praneškite apie tai puslapio Administratoriui.
Taisyklės skelbimų lentos
Visi Skelbimų lentos vartotojai ir lankytojai pilnai ir basąlygiškai sutinka su Skelbimų lentos tokiais taisyklių punktais:

- 1 -

Už Skelbimų lentoje patalpintų skelbimų turinį, nuotraukas, už lankytojais patalpintus komentarus pilnai atsakingi yra tik jų autoriai.

- 2 -

Talpinant skelbimus Skelbimų lentoje Jūs isipareigojate laikytis veikiančių Lietuvos respublikos įstatymų, esančių etikos ir moralės normų ir reikalavimų, išdėstytų skelbimų talpinimo puslapyje.

- 3 -

Jūs atsisakote visų galimų pretenzijų ir priekaištų Skelbimų lentos Administracijai ir puslapio savininkui, kuriame veikia šita Skelbimų lenta, susijusių su puslapio funkcjanalumu, priemimu ir/arba atsisakymu priimti skelbimo talpinimui, dėl skelbimų arba kitos informacijos ištrynimo iš puslapio.

- 4 -

Bet kokios pretenzijos, susijusios su skelbimų turiniu arba bet kokios kitos informacijos, patalpintos šioje Skelbimų lentoje turi būti siunčiamos tik jų autoriams.

- 5 -

Skelbimų lentos Administracija pasilieka sau teisę trinti bet kokią informaciją, patalpinta puslapyje, be tam priežasčių ir paaiškinimų pateikomo ir iš anksto neperspėjus.
http://visiskelbimai.eu/