Skelbimų juostaJūsų vardas:
  uždaryti pranešimų siuntimo formą

Jūsų el.paštas:
  Visi laukeliai yra butini

Pranešimo tekstas:
Liko simbolių
Apsaugos kodas:

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės ECORA

Siūlome patikimą ir taupų sprendimą busto šildymui - infraraudonųjų spindulių šildymo plokštes ECORA. Plokštės turi teigiama 7-nių metų praktika Lietuvoje, kurioje nebuvo iki šiol ne vieno broko ar gedimo atvejo. Ne veltui šildymo plokštės ECORA visada gauna tik teigiamus vartotojų atsiliepimus dėl jų taupumo ir patikimumo. O realūs vartotojai siūlo įsigyti plokštes kaimynams, draugams, pažystamiems bei giminiems.
Patikėkit savo namo šiluminį komfortą infraraudonųjų spindulių šildymo plokštėms ECORA ir jos atidėkodamos teiks komfortišką, jaukią šilumą Jūsų namams, palaikys namuose puikų mikroklimatą bei papildomai rūpinsis Jūsų bei Jūsų artimųjų sveikata, stiprindamos imunitetą. Plokštės tarnaus Jums ilgus metus nereikalaujant prie to jokių papildomų išlaidų aptarnavimui ir remontui. Daugiausiai, ko reikės iš Jūsų, tai kartą į metus, prieš šildymo sezoną, nuvalyti dulkes nuo plokščių paviršių ir toliau mėgautis malonia ir sveika šiluma taupant tai, ko labiausiai trūksta ˗ pinigus ir laiką.
- Nedidelės pradinės investicijos,
- Nedideli šildymo kaštai,
- Paprastas montavimas,
- Nereikalingos specializuotos patalpos (katilinė, dūmtraukis),
- Nereikalingas sandėliukas kurui (malkinė, anglių arba granulių sandėliukas),
- Labai ilgas tarnavimo laikotarpis eliminuojant gedimus,
- Nereikalauja jokio aptarnavimo ir priežiūros,
- Aukštas komforto lygis,
- Malonus sveikas mikroklimatas.

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės ECORA - šilta, taupu, saugu, patikima, sveika ir ilgam!
Daugiau informacijos: http://ekosildymas.eu

Skelbimo paveiksliukai


Kontaktinis asmuo
Viktoras
Kontaktinis telefonas
+37067455156
Kontaktinis el.paštas
Puslapio adresas
Miestas arba regionas
Lietuva, Visi miestai
Pridėtas:   9 gruodžio 2015
Skelbimo numeris:   7401
Skelbimo tipas:   Siūlau
Atnaujintas:   30 sausio 2019
Peržiūrėjimų kiekis:   1444
Skelbimo statusas:   Paprastas
Aktualus iki:   9 birželio 2016
Autoatnaujinimas:   Išjungta


Prisijungimas
El.paštas:

Slaptažodis:


Lauko baseinai, karkasiniai baseinai, pripučiami baseinai

© Puslapis varomas varikliuku Profi Board Elite
Kas yra skelbimų juosta
Paslauga „Skelbimų juosta“- tai unikali galimybė atkreipti dėmesį visų lankytojų Skelbimų lentos į savo prekę arba paslaugą patalpinus skelbimo pagrindinę nuotrauką labiausiai matomoje Skelbimo lentos vietoje – jos viršutinėje dalyje.

Kaip patalpinti skelbimą Skelbimų juostoje?

Tam, kad patalpinti Jūsų skelbimą Skelbimų justoje, Jums reikia priskirti skelbimui VIP statusą. Po to skelbimo pagrindine nuotrauka automatiškai atsiras Skelbimo juostos kairėje pusėje, eilėje iš 10 nuotraukų.

Kaskart, kai kitas vartotojas apmokės Skelbimų juostos paslaugą savo skelbimui ir nauja nuotrauka atsiras Skelbimų juostos kairėje pusėje, Jūsų skelbimas peršoks per vieną žingsnį į dešinę, ir taip tesis, kol skelbimas galutinai nebus išstumtas iš Skelbimų juostos. Jei Jūs vėl norėsite kad Jūsų skelbimas būtų Skelbimų juostoje, patalpinkite jį iš naujo.

Dėmesio! Jeigu Jūsų skelbimas neturi prisegtos nuotraukos, Jūs jo negalėsite patalpinti Skelbimų juostoje.

Skelbimo patalpinimo terminas Skelbimų juostoje priklauso nuo to, ant kiek intensyviai nauji vartotojai pridėdinės savo skelbimų nuotraukas Skelbimų juostoje po Jūsų. Po paslaugos apmokėjimo Jūsų skelbimo nuotrauka atsiranda pirmoje pozicijoje kairėje pusėje pagrindinio ir skelbimo kategorijos puslapiuose. Nuotrauka, kuri buvo tuo metu paskutinėje, dešinėje pozicijoje iš Skelbimų juostos pašalinama. Pagrindiniame puslapyje nuotraukos praeina iš pasišalina iš Skelbimų juostos per trumpesnį laiką negu kategorijos puslapyje, nes čia talpinamos nuotraukos visų kategorijų.

Siūlome patikrinti Jūsų skelbimo nuotraukos buvimą Skelbimų juostoje, pagrindiniam puslapyje ir kategorijos puslapyje, po SMS- pranešimo išsiuntimo.

Jeigu Jūsų skelbimo nuotrauka neatsirado po kurio laiko, praneškite apie tai puslapio Administratoriui.
Taisyklės skelbimų lentos
Visi Skelbimų lentos vartotojai ir lankytojai pilnai ir basąlygiškai sutinka su Skelbimų lentos tokiais taisyklių punktais:

- 1 -

Už Skelbimų lentoje patalpintų skelbimų turinį, nuotraukas, už lankytojais patalpintus komentarus pilnai atsakingi yra tik jų autoriai.

- 2 -

Talpinant skelbimus Skelbimų lentoje Jūs isipareigojate laikytis veikiančių Lietuvos respublikos įstatymų, esančių etikos ir moralės normų ir reikalavimų, išdėstytų skelbimų talpinimo puslapyje.

- 3 -

Jūs atsisakote visų galimų pretenzijų ir priekaištų Skelbimų lentos Administracijai ir puslapio savininkui, kuriame veikia šita Skelbimų lenta, susijusių su puslapio funkcjanalumu, priemimu ir/arba atsisakymu priimti skelbimo talpinimui, dėl skelbimų arba kitos informacijos ištrynimo iš puslapio.

- 4 -

Bet kokios pretenzijos, susijusios su skelbimų turiniu arba bet kokios kitos informacijos, patalpintos šioje Skelbimų lentoje turi būti siunčiamos tik jų autoriams.

- 5 -

Skelbimų lentos Administracija pasilieka sau teisę trinti bet kokią informaciją, patalpinta puslapyje, be tam priežasčių ir paaiškinimų pateikomo ir iš anksto neperspėjus.
http://visiskelbimai.eu/